NIKA TE NDRYSHEM PER MSN VETEM NGA KIJEVA-MUZIK.TK

Nika per msn


NINA NANA DJEP I VJETER TA KA NIS BABA NI TJETER  

Mos duaj qdo kend,mos vuaj kot por duaje ate qe per ty derdh lot.

-Me mir nje fund me dhembje se sa nje dhembje pa fund.

-Nese mendon se dashuria ime per ty eshte plumb,ruaje per vete se te duhet ne fund.

-20% Nice 30ºd & Sexy=100%Boss

-Nuk jam nga ato qe qajn e vajtojn,por jam nga ato qe per dashuri luftojn.

-Po te ishte kjo bot e mir nuk do te kishim lindur duke qar.

-Realiteti eshte realitet,sado i hidhur te jet.

-Sa mir qe shkove qafen e thefsh,syt mos ti pafsha,kurr mos u kthefsh.

-Nese kemi jet nese kemi fat Dashuria jon dote jet e gjat.

-Vetem nje jet do ta jetoj,vetem nje do te dashuroj,prandaj nje lutje kam,dashuro e mos lendo.

-Pranoje realitetin,qmoje sinqeritetin,duaje ate qe e dashuron por trathtin kurr mos e mendo.

-Do te doja te isha pik loti,ne syt e tu te lindja,ne faqen tende te rreshqisja,ne buzen tende te vdisja.

-Un jam i vdekur vetem ti mund te me kthesh ne jet.

-Dashurija eshte nje por jeton ne dy zemra.

-Kur me mungon buzeqeshja jote humbin eren lulet e kesaj bote.

-Nese te dashuron me zemer sdo ta kerkoj virgjerine deri sa
te hyret ne martese me ty do ta shijoj vetem dashurine..

-Mashkulli deshiron te jet i pari te femna,kurse femna deshiron te jet e fundit te ai.

-Aq sa te kam dasht,aq po te urrej ate qe ja bere zemres sime sdo ta fal kurr per jet.

-As tigri as luani,as deti as oqeani,as bota me mundime smund te ndaj nga zemra ime.

-1000 Jet po ti kisha ti do te mi mirrje une po vdes e ti jeto kujt per mua mos i trego.

-Per netet e errëta ti je DRIT,per jeten time ti je SHPIRT,per zemren time ti je GJAK, pa ty smund te jetoj ASPAK".
»-(¯¥¯)-» тє ∂υα ѕнυмм «-(¯¥¯)-«

-Ne kete kuti kam nje helm te zi,nese ti me trathton un do ta pi.

-Te kam shti ne zemer te kam mbyll me dry qelsi me ka humbur ti ke mbet aty

-Jeta është ëndërr"REALIZOJE" Jeta është enigm"ZBULOJE" Jeta është roman"LEXOJE" E till është Jeta JETOJEEEE!

-Doktor, sa kushton me nxerr dhomin? Varet, prej 5 deri 30 euro! Ani, nxerrma njo t`pesve!

-Bishti i maces plot me lesh lexoje ket mesazh e mos u qesh, kur hyp maca mbi dru lexoje ket mesazh dhe mendo per mu

-Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty,ne dark nuk ha se mendoj per ty,naten nuk me ze gjumi se jam uritur

-E kaluara me ka vra nuk mundem me harru ardhmerin me nuk e shoh syte me jane verbu...

-syt e mi po lotojn zashto ti mene nuk me don,josh po vuaj ne vetmi,molimte kthehu perseri,se ne mozhem un pa ty (¯`·._.·[ (your nickname here) ]·._.·´¯)
01.. 1,2,3 Nisja Zemer Kce 4,5,6 Mu Ki Mem Dasht 7,8,9 Gjithmon Me Mu Ki Me Kon 10,11,12 a e Din Qka Leje Ma Mir Kejt.

02. Qa tu mshilen syt,per mu po ëndrron // Mos u kap per ****** se Jetën Ta Shkatrron.

03. Boj Qka Du Di Qka Boj Kur Du Vij e Kur Du Shkoj Kon Du Vet Ne Rrs e Qoj Pa Prit Pa Kujtu e Rahatoj.

04. Kush Ma Ka Inati N'rrot Sames Se Sen S'jeni Ka M'boni Veq Veten Pe Shkatrroni.

05. Syri Im Po Loton,Zashto Ti Mene Nuk Po M'don,Mollimte Kthehu Perseri,Se Ne Mozhe Un Pa Ty.

06. Qishtu Me Qet Stil Kerkujt Spo Ja Rrasi Pe Shoh Qe Kejt Qikat Jom Ka i Plasi.

07. Jeto Jeto Dashurin Hulumto Mos Ja Rras Kerkujna Bonja Rrafsh Gjithkujna.

08. Tash Ti Fol Pa Nal Veq Dije Qe Jeten Ty Ta Pata Fal.

09. Mendo e Kujto Fol e Mos Gabo Fjalen e Fundit Me Thuaj Se Me Do.

10. A e Din Pse T'thom Shpesh " PO " Se Rrafshi Qishtu e Ka .. Tqoj Mpuqa Knej Anej Anash Me Tjer Boj Sefa ..

11. Tash Kom Ndryshu Kom Me Bo Qa Du Kerkon Per Sen Skom Me Ngu Qysh Kom Qef Kom Me JETU.

12. O Ty Me Krejt Ta Qet Bre Edhe Me Hyqmet Veq Me Mu Edhe Me Zot Nuk Ta Qet.

13. Nese Me Ke Tradhtu Ndaju Me Mu Po Nese Ki Fjal Me Thuj Te Du...

14. Si Xheloze Ti M'shikon Qka Boj Un Ti M'kopjon Por Kot e Ki Se Ai Mu M'DONNN...

15. Me Ni Sen Du Me Nderhy Se Gjithmon Um Ka Pengu,Haver Jeto Jeten Tande Ski Nevoj Me u Marr Me Mu.

16. E Mir e Keqe Qajo Qe Jom Po Per Kerkon So Ka M'interereson.

17.-ska hichh :@
18. Ma Von Te Rina Ki Mu Kthy e At'her Luj K*** Une Me Ty.

19. Dujem Qishtu Qysh Jom Bash Qitu Ku Jom.

20. E Tash Tung Te Gjithve Se e Di Qe Jeni Knaq Pa Mas Se Jena Lodh Shum e Duhet Gjum Me Ja Rras.

22. Jo Jo Nuk Tdu Ncuk .. Smke Hy nZemer O Trullan Zemra Sem Liget Kur Mprek Me Pamuk ..

23. Tlutna Lem T'Qet .. Nuk Du Mem Hy n'Zemer Du Me Jetu Vet Qit Jet ..

24. Pse Pom Thu T'duuu Kur Ti Sme Don Mu .. Po Don Mem Tradhtu .. Po Qka Me Bo Qe Sje Tu Mujt Me Mu Me Lu ...

25. 1 Je Per Mu Gjithmo Je Kon Ki Me Kon Si Qitash Si Ma Von.

26. Mos Kalo Me 100 Mos Kalo Me 10 Po Kalo Me Nje Qe Esht i Vertet !

27. Hena Eshte Padronja e Nates Pa Te Nata Do T'ishte Hic Dielli Eshte i Zoti i Qielli Pa T'gjithcka Do Te Ishte e Vdekur Ti Je Ti Dhe Je Jeta Ime!

28. Kur Jam Me Ty Eshte Njesoj Sikur Te Perjetoj Nje Enderr Te Bukur Por Ne Kete Enderr Eshte Edhe Frika Frika Se mos Do Te Zgjohem Shpejt Dhe Gjithcka Do Te Mbaroj

29. Meno Beso N’vetveten,Mos Filozofo Po Kallxo Veq T’verteten.

30. Harroje e Analizoje Veten,Zbuloje e Msoje Kush e Thot Renen e Kush Ta Thot T’verteten.

31. Me Mu Zor Eshte Mu Munu Mu Kuptu Jo Qe Un Jom e Zorshem Po Qashtu Qysh Thu Ti Un S’du.

32. Di Mu Kon e Mir Di Mu Kon e Keqe Jom Melaqe Po Bohna Edhe Dreqe.

33. Noshta T'bjen N'men Lyp Me Flejt N'krah Tem Ma Sill e Ma Bon T'du Qashtu Qysh Un Ty Dikur Jom Munu Po Tash Ka Perfundu.

34. Pa Dyshim Jom N'fitim N'Ven N'Aren N'2luftim Po Ma Mir Spo Gutna Hiq Sje Sen Ma Shum Se BITCH.

35. Dikush Po Thot Qe Um Ka Pas Frajer Po Um Doket i Kom Met Pik Ne Zemer.

36. S'ka Jo S'ka Nashta S'ka Sdi Mos Meno 2 Her Po Hajde Se Ma T'mir Ski.

37. Dikur Senet Jon Kon T'njejta Po Tash Kan Ndryshu Svlen Ma Ti Per Mu Kshtu Qe N'rrote Sames Munesh Me Shku.

38. Prej Merzije Te Thirri Bitch Skom Qka Te Boj Se Po Me Kall Se Je Goxha Cop Femer Ksaj i Thojn Kqyr Me Sy e Plas Me Zemer...

39. Ti Je Nr.1 e Ska Tjeter Le Qe Te Du Ktu Po Edhe Ne Boten Tjeter

40. Shum Zorr Po Ma Let Pa Ty Po M'jetohet Tash Jom Vet Po Qysh Thom Un Bohet.

41. Kom Me Lujt Lojen Tonde Qashtu Qysh Ti Don Se e Di Qe N'fund Fiton Qaj Qe Duron.

42. Nashta Pot T'dokna Nifar Aroganti Po Gjeth Kom Qef Me Kesh i Mramti.

43. Zot Ti Rujum Prej Mikut Se Un Vet Runa Prej Armikut.

44. Tu Ka Rrit Menja Tu Ka Bo Mal Po Dije Qe Sje Kurgjo Ma Shum Se Zdral.

45. Jo Qe M'ke Rrzu Po Thjesht Weq Kom Lu Ski Qka Menon e Di Qe M'don.

46. A Je Qu N'kam T'majt a Je Qu Pesh Per Veti e Ki Mu Ski Qa Ma Tesh.

47. Un Edhe Me Ec Jom E Para E Ti Edhe Me Nga Sun Um Del Perpara.

48. N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta Plas.

49. T'pres Deri Me T'parin Ndaq Edhe Ma Shum Veq Dije Qe i Vetmi Qe Ka Me T'pas Jom Un.

50. Loqk T'du Edhe Gjith Ko Met Dasht Venin Ton Te Une Kerkush Smunet Me Nxan.

51. Me Tradhtu Tradhton Bash Aj Qe Te Don Bash Aj Qe Nuk Ta Merr Menja Ty Te Kundershton.

52. Sot Silles Pshtillesh Puna Vjen Veq Me INTERES Un Qitu Po Rri Po Veq ..? 1 Njeri Tmir Pe Pres..!

53. Sot Sillesh Pshtillesh Vjen Per Interes Un Qitu Po Rri Po Ves...? Ni Njeri T'mir Po e Pres.

54. Kesh e Vogel e u Rita...Shum Me Djem u Halita...S'thom T'du As Ste Du...Nrrot Somes Munesh Me Shku.

55. Po Menon Qe Kom Romanc Jo Loqk Na Kem Pos Distanc.

56. E Di Qe Ki Dasht Zemren Me Ma Thy Po At Knaqesi Ste Ke Pa Me Sy.

57. Ndodhi Qka Ndodhi Un Njo Pe Llovi Se Di Qka Po Ndodh Me Mu Aj Zemren Tem e Ka Fitu.

58. Nese Menon Se Un T'du Ty Gabon Shum Se Un e Du Jeten Tem Uweee Po Jeta Jem Koke Ti.

59. Ndrrimi i Jetes Shpesh o Pshtim Prej Seneve Ma T'kqija Si Per Gjin T'ftoft Qe S'din Qa Osht Dashnia.

60. Per Qata Qe Um Dojn e Dashni Me Shesin Neser Me Dek Masneser Me Keshin.

61. Qa Ish Kon Fore Ni Fore Me Kan Fore Per Fore Ni Fore.

62. Kur Po T'flas Me Fjalt T'buta Mos Meno Qe Po Tu Tutna.

63. T'ngoj T'respektoj As 1 Sen Sta Ndaloj Veq 1her Veten e Qetesoj Per Qef T'karit N'p*** T'nanes Tqoj.

64. Kurgjo Sish Me Pas Fam e Me Pas Emer Kryesorja Ish De Desht Njerin Me Zemer...

65. Kur Jeta Te Deshpron Kur Fati Shpinen Ta Kthen Kur Zemra Te Behet Monoton Mos Harro Se Egziston Dikush Qe Te Don.

66. (L) Per Mu Bon Qa Te Duash , As Qe Muj Me Te Nal , Por Veq Kur Te Gabojsh Mos Um Thuj Me Te FAL Kush Osht Viktim Duhet Me u Rujt

163. T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You

164. Jasht Jom Femer Mbrenda Jom Dreq Mos Me Prek Me Dor Se Djegesh Let

165. Un Jom Qajo e Qimja e Nanes Qe e Luj Horen N'maje T'gjilpanes i Grahi Kerit N'gishta T'kames Per Inati T'njanit

166. Mos Mendo Me Mu Me Lujt Se e Bon Veten Me Vujt

167. Osht Fakt Qe Kom Ndryshu Po Rrethanat Um Kan Detyru

168. Jom Msu Me T’pas Ngat Qdo Dit e Qdo Nat,Po Kom Qef Me Flejt Me Nejt Me Ty Shum Gjat

169. Besoj Ngoj Shoqet Se Ma Mir e Ki,Un T’kallxoj Se Veq 1 Her N’zemer Ki Me Hi

170. Shum Mir Po M’kujtohesh e Di Sa e Mir Me Dasht Ti Bohesh,S'kom Qef Me Ta Bo Llokum T’du Shum Se e Di Qe Tranohesh

171. Kryesorja Qka Kom Dasht Mu ka realizu e Tash Munesh Veq Mem Harru

172. S’kish Met Sen N’ty Mu Ki Dok Si Vorr Ja Je Kon Edhe Ma Heret e Un Jom Kon Qorr

173. Krejt i Blen Me Pare Po Dashnin Sun e Blen Pa Marr Parasysh a T'vyn Hajde Te Un e Gjen

174. Po i Shoh Njerzt Qe Shpinen Ma Paskan Kthy ... I Shoh Njerzt Per Rreth Me Plot Inat N'Sy

175. Syn Mos u Mundo Mu Callaku Qe Mem Shti Me Xhelozu..Se Shyqyr Zotit Moshen e Kam Ndrru e Shum Si Ti i Kam Kalu.

176.Në ore te mesimiit veq per ty mendoj dhe i lutem zotit qe kurr mos tet harroj

 

1.                   Edukata qytetare na ka shti me pi cigare me ka shti mu tranu ? me dashuru.
2. Kemisha e bardh pulla e vjeter lamtumir i dashur e kam gjet nje tjeter.
3. Do te ishte mir nje gje ne kete bote qe tradhtia te mos egzistoj.
4. 500 thika i kish duruveq 5 minuta me kon ti me mu.
5. Dy lule dy bilbila kurr te mos na shkatrrohet dashuria.
6. Ti ski shpirt ti ski zemer po luam me mua vetem pse jam femer.
7. Une ne dhome e ti ne kafiq une mendoj per ty e ti per mua hiq.
8. Une sheqer e ti mjalt kur bashkohemi behemi qokolad.
9. Dielli rrezon hena shkelqen ti je i vetmi qe me pelqen.
10. 36shkronja i ka alfabeti vetme shkronja ?ne zemer me mbeti.
11. I embel eshte rrushi kur mbillet me arre e embel eshte fjala dashuria e par.
12. Une po pi uje zemra po flladitet e shpirti po merzitet.
13. Gjarpri ne te ngren ai te helmon por si dashuria e par asgje ste shkrumon.
14. Filmi shiqohet endrra enderrohet dashuria e par kurr nuk harrohet.
15. Syri loton buzet jam shkrumu dashuria jon ketu ka perfundu.
16. Emrin .......... do te kem gjithmon por mbiemrin ............. do ta ndrroj me von.
17. A ka mjerim a ka dhimbje me te madh se dashuria e par te jet tradhtare.
18. Sikur qielli te jete leter dhe bote boj sdo te shkruaja asgje tjeter perveq fjales te dashuroj.
19. A thua a shkon ne studime a e harrove adresen time apo gjete ndonje tjeter qe sma shkruve asnje leter.
20. Kujtimi kujtohet urimi urohet ai qe te do kurr nuk harrohet.
21. Te jeshe vajze eshte veshtire qdo zemer e poshter te thot lamtumir.
22. Lapsi u thy fleta u qky dashuria jon u mbyll ne dry.
23. Eja dallendyshe gjith tu fluturu ta jap nje leter? me ja qu.
24. Sa shume te deshta o moj dashuri por kurr nuk mendova se me del tradhti.
25. E dua prizrenin qytetin tim krenar se aty fillova dashurim e par.
26. Ari eshte argjend qe shume kerkohet dashuria eshte semundje qe nuk sherohet.
27. Dashuria eshte varre dashuria eshte zjarre dashuria e par zemran ta kall.
28. Qka ka qielli qe po terrohet ish-i dashuri po martohet.
29. Unaza ime me xixillonja emri i simpatis me 6shkronja.
30. Tash e gjete tjetren e mu me harrove veq ta dish o djal se shum gabove.
31. Kur ta shohesh macen ne dru kapja bishtin mendo per mu.
32. Fluturo o pllum e shko **** ***** ku e le besen o * **** ***** tash qe prej meje je largu ku **** ****** po don me shku.
33. Dite per dite pot kerkoj nuk ka nate qe ste enderroj te dua si shpirtin tim jata pa ty ska kuptim nuk te du per 2-3 jave por te du per sa tjem gjall.
34. Me dore po shkruaj me zemer po vuaj pse je kaq larg me le te vetmuar sa dite e merzitshme sa nate e qete te shkruan shpirti yt qe te do perjete.
35. Nuk te kerkoj shum nuk te kerkoj kujtime por vetem 1 puthje e 100 perqafime.
36. Ulem dhe mendoj ?shkronja i kujtoj kur ato i bashkoi emrin e formoj.
37. Dua te jem gjak te kaloj neper materiet e tua te shkoj ne zemren tende dhe te shoh qka ndjen per mua.
38. Nje keshille:ki kujdes nje kerkes:mos ndrysho nje deshire:mos me harro nje genjeshter:nuk te dua nje e vertet:me mungon perjete.
39. E dua nje lule e dua nje kujtim e dua nje puthje sipas qefit tim.
40. 100 lote ne syte e mi 100deshira qe jeta nuk mi plosoj 100 lutje ja beja zotit vetem ty te takoj.
41. Vala 900 personi qe keni kerkuar eshte ne ju i dashuruar nese i telefononi ju lutem i tregoni qe edhe ju e dashuroni.
42. Ste du me letra ste du me rrena por te du nga shpirti dhe zemra.
43. Hape zemren dhe vajto hape dritaren dhe shiqo hape letren dhe lexo te kam ne zemer mos harro.
44. I hidhur eshte duhani e hidhur eshte rakia por ma e hidhur eshte ndarja nga dashnia.
45. Puthjet me te embla ti mi ke dhuruar jeten ty ta fala kur me the te dua.
46. Nese ke nje zemer ndaje bashk me mua nese ke nje fjal me thuaj te dua.
47. I qoj duart lart ne qiell ti per mua je si diell por e lumtur prap nuk jam se ty afer nuk te kam.
48. Me the I LOVE YOU mu duk fjal pa kuptim me the TI AMO mu duk mashtrim me the ICH LIEBE DICH syte mi qorove me the TE DUA jeten ma gezove.
49. Diku te lumi ishin dy zemra njera ish e jotja tjetra e jemja.
50. Ti i dashur shum simpatik e syte e tu si oqeani Atlantik.
51. Bilbile ne deg sa bukur kendon ja puthsha buzet atij qe e lexon.
52. Ne jete me kryesorja eshte dashuria por eshte nje dashuri qe te jep jete e kjo eshte dashuria e vertet.
53. Sa bukur qesh sa bukur shikon te du per bes aq sa nuk beson.
54. 20%te du 40%te adhuroj 60%te shikoj 80%per ty mendoj 90%per ty u kalla 100%me ty u talla.
55. Dy zemra jemi nje shpirte e kemime mir te vdes se pa ty te mbes.
56. Si dy lule ne saksi ashtu dukemi une e ti.
57. Ti peshk ne fund te detit une zog ne hapesir nuk po me ze gjumi pa te then naten e mir .
58. Zemra e mashkullit eshte si hotel sdi kush hin e kush del .
59. Mos ju beso djemeve qe veshin patika sidomos atyr qe jane simpatika.
60. Prej asaj dite qe jem taku veq per ty jom tu mendu.
te du pa mas te du pa dallim te du ma shum se shpirtin tim.
61. Zemra e femnes eshte si gur kush hin sdel me kurr
uji ftoht qaji nxet ste harroj kurr per jet.
62. Ne oret e mesimit rri e mendoj kur mesusja spjegon me behet monoton se zemra ime vetem ty te do.
63. Sjam poete e as shkrimtare por jome nje vajze 10 vjeqare .
64. Nese me do thirrem ne emer nese me tradhton te raft pika ne zemer.
65. Femrat pa takim si vetura pa benzin femrat pa puthje si telefoni pa mbushje.
66. Nje fjal e embel ne zemer me ka mbet kur me the TE DUA ste harroj perjete.
67. Nese je i vetmuar nese je ne mendime pyte zemren tende a e do zemren time.
68. Kemisha e re gjaketa e vjeter lamtumir i dahur e kam gjqt nje tjeter.
69. Mos e prek ate lule se me falen brigjet po merre zemren time qe per ty po digjet.
70. Pa ty smund te rri pa ty jeta me behet hi pa ty varri sme pranon pa ty jeta me kalon.
71. Sava dhe dubani formojne nje lum a e din i dashur se te dua shum.
72. Sa her te shikoj te dua me teper sepse dashuria jon nuk shprehetne leter.
73. Sa ka mali dushk e fleta aq e lumtur te shkoft jeta.
74. Anija lundron nese me harron ky kujtim te perkujton.
75. Lule e bukur lule plot arom por lulja me e bukur eshte dashuria jon.
76. Te dua te dua pa ty sdo te vdes me yjet e nates ty te pershendes.
77. Kujto eren e malit kujto eren e let kujto zemren time qe te do perjete.
78. Te dua te dua per ty do te vdes po ti a me do mua pergjigjjen po e pres.
79. Ne gjum kur rash ne enderr te pash ku u ngrita ? bertita.
80. E du nje djal me syte e zi emrin smund tja them edhe pse e di.
81. Nese dikush te pyet a e do dike te lutem me kujto e thuaj aske.
82. Une dardh ti ananas une zhade ti llukas.
83. Mbylli syte e qaj me zemer dhe lexo ket poezi temen une te shkruaj ti lexo shterngo veten dhe duro keta lot qe po pikojne sate dua te tregojne.
84. Nje diell ne nxe nje shi na lag dua te puth zemren po ti je shum larg.
85. Nje zemer nje shigjet nje dashuri e vertet.
86. Puthje puthje pa mbarim ne shkoll ska kuptim.
87. Nata eshte skene yjet speklaktor une e ti autor.
88. 2+3=5nese eshte nevoja per ty do te vdes.
89. Dashuria e par mi ka mbyll syte spo mund tia filloj dashurise se dyte.
90. Nese me do thuaje te verteten e jo sot me mua e neser me tjeteren.
91. Sa nate e bukur sa nate e qete me kujtohesh ne ora 12.
92. Lapsi me fleta fletorja me vija ketu merr pjese vetem dashuria.
93. Kjo jet pa ty nuk ka vler per mua me kupto shpirte vetem ty te dua jo nuk eshte vjershe e as poezi por buron nga shpirti qe te do vetem ty.
94. Ne fund te detit degjove nje ze lamtumir zeshkane nuk te dua me.
95. I love you-anglisht ti amo-italisht te quero-spanjollisht te dua seriozisht.
96. Livadhi me lule zemra fisnike te dua e dashur se je simpatike.
97. Te dua sa jeten ndoshta edhe me shum taman sa lumenjet qe skan fun askun.
98.Molla hahet dardha piqet dashuria per ty nuk me hiqet.
99. Naten e mir gjumin e embel kon ta don zemra e pafsh me enderr.
100. Kur ne te jemi bashk kjo dite do te vjen qe zemra ime pran tendes te flej.
101. Ne takinin e par digjem si zjarr ne takimin e dyte e du si syte ne takimin e trete e du per jete ne takimin e kater ni puthje me hater.
102. Shamija e kuqe shiponja e zeze ti princ une princesh.
103. Kissing kissing ilove you veq per ty jom tu mendu.
104. Pse sme degjove pse sme pranove pse me lendove nese sme dashurove.
105. Nese dashuria do ti kisht dy emra une do isha shpirti e ti zemra.
106. Kur peshqit kan me harru me nutu e zogjt me flutur dije i dashur se me nuk te du.
107. Pranoje nje puthje me gjithe deshire si pershendetje per naten e mir se deri kur te takohemi une mund te vde e puthja ime per kujtim te mbes.
108. Mos i beso askujt mos e urrej veten por me beso mua qe per ty e jap jeten.
109. Nuk jam amerikane te them ilove you por jam shqiptere te them te du.kosova