TEKSTE TE KENGETARVE VETEM NGA KIJEVA-MUZIK.TK

Tuna vs vig pappa-e boj nxet
Vig Poppa:
Ahaa ok Tuna Vig Poppa Yeah aha ou aha, le ta marrin vesh...

Tuna:
lshoja zonin ma shum me vemendje ngo qysh e boj nxet
ki me lyp ma mir besom nuk ki me mujt me gjet,
ky ritem ska mu ndal mrena ti e ndjen
ti kthehesh prap se inspirimin veq te un e gjen,
mbaje veten mir se i sigurt nuk je me mu,
tash e din se qka ke dit prej sodit ka mu ndrru.

Vig Poppa:
Yeah yeah mir se ju gjej
tuna& VIg poppa: Cili reper o ma i miri knej Vig Poppa
Ma n'fund u njoftum seni bon tik tik tik booum,
nuk maj Bling po pa vizllu s'mes se prap kom me kon fresh
deri sa t'des qaq u bo nxet nese edhe pak pres sonte vet me ty garant une mes,
se ti shum mir po kcen edhe era mir pot vjen
veq po du me dit a mlen met mar e di se edhe ty t'pelqen
tan naten jena bashk tani dita vjen,
e bojm prap se ki me lyp prap edhe ma shum nese une t'dho pak hajde edhe pak ma afer nije veten lir
mos ta nin un jom djal i mir ahha.


REF:
Tuna:
Sonte du me dal me kcy.
Vig Poppa:
Yeah e boj nxet e boj nxet e boj nxet, veq per mu kce.
Tuna:
Sonte du me nejt me ty.
Vig Poppa:
Yeah e boj nxet e kom let e boj nxet, veq per mu kce.

Tuna:
E she sa muj met lon permas,
kur une i dho ma shum gaz
lsho veten se ma shum t'pelqen
sa here e nin zonin tem.
Prej menyres se t'shikoj ti e din per mu sa vlen
por vrehet mir se edhe ti per mu diqka po ndjen
ti mem tregu don po nuk din me shpreh me fjal
ton kohen me mu edhe me dal nparajs
ritmi kthehet prap me veti krejt nxehtsin e bjen
hajde tlutna ktu ma shpejt me shu zjarrin tem hooo .

Tuna:
Sonte du me dal me kcy
Vig Poppa:
Yeap e boj nxet e boj nxet e boj nxet, veq per mu kce.
Tuna:
Sonte du me nejt me ty.
Vig Poppa:
Yeap e boj nxet e kom let e boj nxet, veq per mu kce.

Tuna:
E she sa muj met lon permas,
kur une i dho ma shum gaz
lsho veten se me shum t'pelqen sa here e nin zonin tem

E she sa muj met lon permas,
kur une i dho ma shum gaz
lsho veten se me shum t'pelqen sa here e nin zonin tem shpati dhe vetoni-ti je ajo
Ti je ajo ti je ajo,ti je ajo, ti je ajo.....
Ti je ajo, ti je ajo, ti je ajo,ti je ajo...


Shpati:
Mmm ,aaaa.
E rende per mua
Ishte kjo histori
E rende per mua
Ishte kjo dashuri
Me krejt qe pata
Te doja un i sinqerte
Po ti s´me doje me seriozitet
Tani kur me kujtohet
Se nje dite ne ishim bashke
Dal-kadal e kuptoj
qe smund te jemi me bashke
pas t´gjitha rrenave
Qe un prej teje i kam degjuar
Dhe pas disa konflikteve
Qe un prej teje i kam pesuar

Ref:
Ti je ajo
qe puthjen time refuzove
Ti je ajo
Qe mua me largove
E tash je vet
Se kshtu e desht
Kshtu mbarove
Ti je ajo
Qe dashurine nuk e vlersove

V-Ton:
Kujtoje niher veten
Kur je kan
Dhe me mu t´jesh apet bashk
tash eshte vone
E kishte fillimin dhe mbarimin
Dashuria jone
Mos e ki dert
Se vjen koha e harrojme
Te vazhdone
Lype fatin tjeter kun
M´vjen keq po e jona mori fund
As e para as e fundit
S´je per mu
Kjo pun ka maru
S´ka qa me menu
As un nuk deshta me maru
Fajin kush e ka a thu
Tash boll se s´du me t´ndegju
Nuk te du jo nuk te du
E di eshte ron me perballu
Munoju krejtsisht mem harru
Sjam per ty e sje per mu
Gjithqka ish fik
Tash ka kalu

Ref:
Ti je ajo
qe puthjen time refuzove
Ti je ajo
Qe mua me largove
E tash je vet
Se kshtu e deshte
Kshtu mbarove
Ti je ajo
Qe dashurine nuk e vlersove

Shpati:
E rende per mua
Ishte kjo histori
E rende per mua
Ishte kjo dashuri
Me krejt qe pata
Te doja un i sinqerte
Po ti s´me doje me seriozitet
Tani kur me kujtohet
Se nje dite ne ishim bashke
Dal-kadal e kuptoj
qe smund te jemi me bashke
pas t´gjitha rrenave
Qe un prej teje i kam degjuar
Dhe pas disa konflikteve
Qe un prej teje i kam pesuar

Ref:(x2)
Ti je ajo
qe puthjen time refuzove
Ti je ajo
Qe mua me largove
E tash je vet
Se kshtu e deshte
Kshtu mbarove
Ti je ajo
Qe dashurine nuk e vlersove. tuna meda geti
Tuna :
Siklet jeni tu um bo te dytt hekuni ti tash dridhesh Geti:
prishtina ka lezet a pe din ahahha ma mir po dokesh pa syza hajde thuje tuna:kolege dhe koleg te nderuar ska mo hitee

TUNA :
kur me del vet ne qytet
me bo nxeht e kom shum leht
thuju shokev mos t´ ma bojn
hey hey hey tjerve spo du me ju fol
une veq ty po du met nxon
une me shoqe me ta bo
hey hey hey babes
ku gjithqka nuk du nese don
mu kon me mu shum her duhesh
me ma bo hey hey qesi jom kurr
nuk ndrroj ti sje kon kur egzistoj
me fal per ket qim nane
shum moti e bojj.

MEDA :
Dua te puth çdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirto ti me mua
diten ta boj nat

Dua te puth çdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirto ti me mua
diten ta boj nat

GETI :
Po Frynn In FLot ShmeK
Dostat i Kom BacK Femnat
i kom ne lek e lekt i kom ne xhepp
ni Ghetoo Nket Qytet PR ka Lezet
sjom ajom vet cilen du e zo shum leht
mos fol po dridhma dridhma mos kshyr po
dridhma dridhma mos rri po
dridhma dridhma edhe nihere dridhma dridhma
VIBRO VIBRO loqk
VIBROO VIBRO shpirt
VIBRO une qekaq dii qe ku oo meda per dashni .

MEDA :
Dua te puth çdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirto ti me mua
diten ta boj nat

Dua te puth çdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirto ti me mua
diten ta boj nat

Tunaa :
Dua te puth çdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirto ti me mua
diten ta boj nat .

MEDA :
Dua te puth çdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirto ti me mua
diten ta boj nat

Dua te puth çdo nat
dua te ledhatoj ne shtrat
hajde shpirto ti me mua
diten ta boj nat

    Title Text.kosova