THASHETHEME TE NDRYSH ME VETEM NE (KIJEVA-MUZIK.TK)


0hacker
      
3 GIORGIO AMARINI I ZHVESH BECKHAMIT
   3 RIKI MARTI:I DUA FEMRAT DHE MESHKUJT    3 ZANFINA ISMAJLI:VJEN ME SURPRIZA EDHE PSE TREGU MUZIKOR ESHTE NE KRIZ
   4 ZAJMINA ZBAVITET NE VLOR ME TE RINJET E BIG BROTHERS'   4 AIDA E"BIG BROTHER" JETA NE VILEN LUKSOZE ME DJALIN E MILIONERIT
   3 OLSI NUK NGOPET ME ME NJE
  
10 NOCJA NDAHET NGA OLSI POR BEHET SI AJ
     NORA FLET ME ROBERTIN
   4 ARTA BAJRAMI:DASMA IME SEKRETE ME BIZNISMENIN
   3 QILJETA:NDIHEM ME E VLERESUAR SE KURR
   3 MICHAEL JACKSON BEHET MYSLIMAN   2 ELVANA GJAT DHE FLORIAN MUMAJESI:TE DASHURUAR"""   2 HILTON:RONALDO ESHTE SHUM "FEMER"PER MUA
   8 JACKSON ME ANIJE NE KONCERTE
   4 TUNA:NUK JAM E LIDHUR ME ME MERTIN
   9 ADELINA FLET PA DORZA
   25 INGRID GJONI PUTHET ME SINAN HOGJEN
   4 VALENTINA:MOTRA SEKSI E GJYSTE VULES SFIDON
   20 ZAJMINA JOSH EDHE POLICET E TRAFIKUT
   12 ARTA BAJRAMI ZBULON GJOKSIN NE YOUTUBE
   8 AFERDITA::DO TE MARTOHEM ME SHPATIN
   13 ZAJMINES I KA REN NE KOK PER  CANNAVARON
   9 SINANI NGUSHELLON SONIN
   15 KALTRINA SELIMI E FRIKESUAR NGA PROVIMET
   11 ELVANA DHEFLORI:KAPEN MAT
   15 QILJETA FOTO NE PLAZH
   13 FEMRAT SHQIPTARE NE "PLAYBOY"
   11 ANITA FLET PER DASHURIN MERAMUSHIN   10 GENTA ISMAJLI,NUK JAM NDAR ME MILOTIN PER SHKAK TE BLEROS    12 GENTA ISMAJLI;NDAHET NGA MILOTI DHE LIDHET ME BLERON
   8  
kosova